Cins Logo

آموزش و پژوهش

گام نهایی تا کنکور 1395

گام نهایی تا کنکور 1395

اردوی مطالعاتی گام نهایی (جمع بندی در ماه پایانی) برای داوطلبان آزمون سراسری تجربه‌ای گرانبها و غیرقابل انکار است. در این اردو، دانش‌آموزان طبق یک برنامه مطالعاتی متنوع و هدفدار (آزمون های سه یا دو روز یکبار، تحلیل آزمون، مرور و ...) به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای برنامه‌های آموزشی، یعنی جمع‌بندی نهایی دروس دست می‌یابند.

فراخوان کنفرانس مطالعات ایرانی در مجارستان

فراخوان کنفرانس مطالعات ایرانی در مجارستان

در پی رایزنی ها و جلساتی که از پاییز سال گذشته با چند نهاد دانشگاهی در مجارستان انجام شده است، در نیمه نخست ماه ژوئن سال جاری (نیمه دوم خرداد ماه) کنفرانسی با محوریت «مطالعات ایرانی در مجارستان» برگزار می شود. این برنامه به میزبانی کالج بین المللی ابن سینا (بوداپست)، به دبیری دکتر میکلوش شارکوزی استاد تاریخ پژوهی دانشگاه گاسپار مجارستان و ریاست پروفسور شاهرخ میرزاحسینی برگزار خواهد شد.

نشست عمومی کارگاه آشنایی با نظام آموزشی فرانسه

نشست عمومی کارگاه آشنایی با نظام آموزشی فرانسه

طی دو برنامه در ماه های آبان و اسفند 94 حدود 45 نفر از فرهنگیان را در قالب یک سفر فرهنگی ـ آموزشی به فرانسه، بلژیک و هلند با نظام آموزشی فرانسه آشنا کرد. در این برنامه ها آکادمی آموزشی ورسای (ما به ازای یکی از ادارات کل آموزش و پرورش ایران) میزبان برنامه بود. در نیمه نخست خرداد ماه طی نشستی در پژوهشکده مطالعات فرهنگی روایت گزارشی از این برنامه توسط شرکت کنندگان ارائه خواهد شد