Cins Logo
بازگشت
فراخوان مقاله برای جشن نامه استاد فرهیخته دکتر ناصر تکمیل همایون

فراخوان مقاله برای جشن نامه استاد فرهیخته دکتر ناصر تکمیل همایون

تعدادی از مؤسسات فرهنگی و پژوهشی در نظر دارند در پاسداشت هشتادمین سالگرد زندگانی استاد گرامی دکتر ناصر تکمیل همایون با حضور جمعی از استادان و پیشکسوتان رشته‌های حوزه علوم انسانی بزرگداشتی برگزار کرده و هم زمان با این مراسم یادنامه‌ای به نام استاد منتشر کنند

دکتر ناصر تکمیل همایون در سال 1315 در قزوین متولد شد. وی در دو رشته تاریخ و جامعه شناسی در سال‌های 1351 و 1356 موفق به اخذ درجه دکترا از دانشگاه پاریس (سوربن) شد. دکتر تکمیل همایون استاد و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی است. وی علاوه بر موقعیت دانشگاهی، سرپرستی بخش «فرهنگ و تاریخ» در موسسه تحقیقی - انتشاراتی «دفتر پژوهشهای فرهنگی» را بر عهده دارد.
آذرماه 1395، هشتادمین زادروز تولد این استاد فرهیخته است و به این مناسبت، مراسم بزرگداشتی برگزار می شود و یادنامه ای منتشرخواهد شد لذا از همه علاقه مندان به فرهنگ و تمدن ایران زمین دعوت می شود به پاس یک عمر خدمت صادقانه و صمیمانه دکتر تکمیل همایون به فرهنگ وتمدن ایرانی، مقالاتی را در زمینه آثار ایشان یا درباره تلاشهای پژوهشی وی تألیف کرده و به منظور انتشار در یادنامه استاد در اختیار انتشارات مؤسسه نگارستان اندیشه قرار دهند. 
آخرین فرصت برای دریافت مقالات سی ام مردادماه 1395 می باشد
از نویسندگان درخواست می شود مقالات و نوشته های خود را در موعد مقرر به نشانی info@rics.ir ارسال نمایند